Сьогодні:
Доставка:
Умови та вартість доставки фурнітури і комплектуючих

Фурнітура та комплектуючі доставляються в місто Замовника транспортними службами, такими як: "Нова пошта", "Делівері", "Інтайм", "САТ".
Якщо даних служб доставки немає в місті Замовника, є можливість оформити доставку будь-який інший транспортною службою. Також, можлива доставка кур'єром до дверей.

Додаткові послуги:

При можливості формуємо перевезення замовлень до вашого міста одним замовленням.
Оплата:
Підприємство «Деймос» пропонує своїм клієнтам різні способи
оплати товару. Покупці мають можливість здійснити оплату
зручним їм способом:
  • Оплата платіжними картами
  • Оплата готівкою
  • Оплата за безготівковим розрахунком
Оплата готівкою можлива тільки при покупці в м.Хмельницький. Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

Оплата по безготівковому розрахунку можлива всіма юридичними та фізичними особами

Оплата фізичними особами
Після отримання замовлення менеджер надішле Вам рахунок з банківськими реквізитами електронною поштою або факсом. За фактом оплати Ви отримуєте документ - чек, який свідчить про проведення грошового переказу. Замовлення, оплачене за безготівковим розрахунком або переведенням, буде вручено безпосередньо Вам або особам, зазначеним у бланку замовлення, тільки при пред'явленні документа, що посвідчує особу.

Оплата юридичними особами
Після отримання замовлення менеджер виставляє Вам рахунок-фактуру, завірений печаткою організації по електронній пошті або по факсу, які Ви можете роздрукувати та оплатити, для цього вам необхідно повідомити всі Ваші реквізити для виставлення Вам рахунку. Для отримання вантажу Вам потрібно довіреність, оформлена належним чином.

Примітка: зверніть увагу, що у вартість замовлення не включена комісія банку, вона оплачується окремо від вартості замовлення. Величина комісії за банківський переказ залежить від тарифу банку, послугами якого Ви користуєтесь. Відразу після отримання підтвердження оплати ми почнемо комплектувати Ваше замовлення.

Передоплата повинна бути здійснена протягом 5-ти банківських днів з моменту оформлення замовлення. Ми не можемо гарантувати конкретні терміни надходження ваших коштів на банківський рахунок інтернет-магазину. Моментом оплати вважається надходження грошових коштів замовника на банківський рахунок підприємства.